Torres maakt overal in Spanje knappe wijnen, denk maar aan hun Celeste in de Ribera del Duero.
Gisteren dronk ik voor het eerst de Rioja, Ibericos, net als de Celeste in Delhaize verkrijgbaar (voor nog geen 9 euro) en... wat een meevaller! Zwart fruit, cacao, kruiden, heerlijk fris in de mond met veel beet, knap evenwicht, moooie afdronk, kortom: aanrader!!
Dit kan ik alleen maar beamen ! P/Q onovertroffen !
Gisteren nog maar eens een flesje van bovengehaald man wat is deze wijn toch zo lekker. Heb deze wijn al sinds enkele jaren altijd in huis, P/Q echt onovertroffen. Zeer aangename neus, mooie kruidige wijn, fris in de mond, behoorlijk wat karakter en een mooie afdronk. Op dag 2 vind ik hem persoonlijk nog mooier, een beetje zachter en ronder van smaak.

(19-03-2014 10:01 PM)Benz schreef: [ -> ]Gisteren nog maar eens een flesje van bovengehaald man wat is deze wijn toch zo lekker. Heb deze wijn al sinds enkele jaren altijd in huis, P/Q echt onovertroffen. Zeer aangename neus, mooie kruidige wijn, fris in de mond, behoorlijk wat karakter en een mooie afdronk. Op dag 2 vind ik hem persoonlijk nog mooier, een beetje zachter en ronder van smaak.
Ik dacht te vragen welke jaargang het was, zie nu pas dat ik die zelf ook niet noteerde... Maar jij hebt je fles waarschijnlijk nog...?

(19-03-2014 11:51 PM)vinejo schreef: [ -> ] (19-03-2014 10:01 PM)Benz schreef: [ -> ]Gisteren nog maar eens een flesje van bovengehaald man wat is deze wijn toch zo lekker. Heb deze wijn al sinds enkele jaren altijd in huis, P/Q echt onovertroffen. Zeer aangename neus, mooie kruidige wijn, fris in de mond, behoorlijk wat karakter en een mooie afdronk. Op dag 2 vind ik hem persoonlijk nog mooier, een beetje zachter en ronder van smaak.
Ik dacht te vragen welke jaargang het was, zie nu pas dat ik die zelf ook niet noteerde... Maar jij hebt je fles waarschijnlijk nog...? 
2010 staat hier voor mij op tafel

. Ook de 2009 was zeer lekker!
Promotie van Delhaize is sinds gisteren gedaan, dedju he!
Ibéricos Crianza 2014 in het glas, op dag 3 is hij veruit op zijn best, prachtige neus van zwart fruit, chocolade, vanille (eik) en wat kruiden. In de mond een hele mooie evenwichtige wijn met mooie tannines en zuren en mooi fruitig ook. Afdronk is ook heel mooi. Deze wijn leunt dicht bij een 90 score aan en is P/K wel heel mooi zeker aan de -40% zoals hij nu in de Delhaize in promotie staat.
